Вітаємо з днем народження Бойко Лесю Вікторівну!

З днем народження сьогодні маємо честь вітати  – Лесі Вікторівні Бойко – головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського та господарського обліку Жашківської міської ради.  Хай кожен день буде казковим,  Усі збуваються бажання.  Щоб Ви сміялись і раділи,  Були здорові й не хворіли.

08:00 14.07.2023

Вітаємо з днем народження Абрамову Олену Олександрівну!

Від душі вітаємо з особистим святом – Олену Олександрівну Абрамову – провідного спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.  Жінки приховують свій вік,  Та Вам не треба це робити.  Бо в паспорті Ваш кожен рік  Красою на обличчі світить!

08:00 14.07.2023

Вітаємо з днем народження Косенюк Оксану Юріївну!

Щирі вітання надсилаємо Оксані Юріївні Косенюк – завідувачу сектору інформаційної політики апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради!  Вітаємо Вас зі святом!  Бажаєм в народження день  Нехай буде квітів багато  Й пташки Вам співають пісень!  Щоб доля була Ваша світла,  А поруч щоб — люди привітні,  Хай Бог Вам завжди помагає,  Краса з кожним днем розквітає!

08:00 12.07.2023

Вітаємо з днем народження Скрипника Олександра Євгенійовича!

З днем народження сьогодні маємо честь вітати  Олександра Євгенійовича Скрипника – головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення – юрисконсульта апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

08:00 10.07.2023

Вітаємо з днем народження Коваль Людмилу Анатоліївну!

Сердечні вітання з нагоди дня народження – для Людмили Анатоліївни Коваль – головного спеціаліста відділу економічного розвитку, містобудування, архітектури, ЖКГ, цивільного захисту та екології Жашківської міської ради.

08:00 10.07.2023