Оголошення та звернення

ЗАПРОШУЄМО!

3апрошуємо жителів і гостей міста та громади на благодійний концерт кавер рок-гурту "Spring".

17:47 29.07.2023

Працевлаштування ВПО

ТОВ „Птахокомплекс „Губин“ пропонує сім’ям ВПО працевлаштування на підприємстві за адресою Волинська область м. Нововолинськ.

15:47 26.07.2023

Програма «єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей».

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми «єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій:

15:53 24.07.2023

До уваги керівників підприємств, установ та організацій Жашківської територіальної громади!

Через постійну атаку російської федерації і як наслідок, збільшення великої кількості нещасних випадків серед цивільного населення та на підприємствах, зросла необхідність у детальному вивченні питання з розслідування нещасних випадків та обізнаності серед відповідальних осіб та керівників організацій та підприємств, будь-яких форм власності та видів діяльності і органів місцевого самоврядування щодо розслідування нещасних випадків у період дії воєнного стану.

16:40 20.07.2023