A A A K K K
для людей із порушенням зору
Жашківська міська рада
Черкаська область, Уманський район

Медична галузь

МЕДИЧНА ГАЛУЗЬ ГРОМАДИ

 

Являє собою комунальні некомерційні підприємства Жашківської міської ради:

 

  • «Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

  • «Жашківська багатопрофільна лікарня».

 

Мережа КНП «ЦПМСД Жашківської міської ради» складається з:

 

-амбулаторій у м. Жашків, с. Соколівка, с. Бузівка, с. Пугачівка, с. Вороне, с. Баштечки, с. Тинівка;

- медичних пунктів тимчасового базування (МПТБ): с. Литвинівка, с. Скибин, с. Острожани, с. Конельські Хутори, с. Зелений Ріг, с. Житники, с. Кривчунка, с. Леміщиха, с. Тетерівка, с. Олександрівка, с. Сорокотяга, с. Хижня, с. Нагірна, с. Охматів, с. Павлівка, с. Вільшанка, с. Марійка, с. Конела, с. Безпечна, с. Конельська Попівка, с. Сабадаш, с. Шуляки, с. Королівка.

 

Основною метою діяльності закладу є реалізація державної політики в галузі охорони здоров’я стосовно організації та забезпечення якісною первинною медичною допомогою дорослого і дитячого населення.

Станом на 31.12.2023 року підписано декларацій з населенням у кількості 31190 осіб.

Укладені договори з Національною службою здоров’я України (далі – НСЗУ) про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій по пакетам:

  • №1 «Первинна медична допомога»;
  • №41 «Супровід і лікування дорослих та дітей, хворих на туберкульоз на первинному рівні медичної допомоги»;
  • №51 «Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги»;
  • №50 «Забезпечення кадрового потенціалу системи охорони здоров’я шляхом організації надання медичної допомоги із залученням лікарів-інтернів»

 

Пацієнтопотік у рік склав – 45721 осіб.

 

Видаткова частина підприємства на 2023 рік склала 31 226 349, 00 грн. З них:

 

- Центр м. Жашків                 16 958 330, 00 грн.

- АЗПСМ с. Соколівка            1 350 444, 00 грн.

- АЗПСМ с. Бузівка                 1 304 032, 00 грн.

- ПЗПСМ с. Пугачівка             2 105 099, 00 грн.

- ЛА с. Вороне                       996 305, 00 грн.

- АЗПСМ с. Тинівка                1 936 547, 00 грн.

- АЗПСМ с. Баштечки             526 339, 00 грн.

- МПТБ                                   6 049 253, 00 грн.

 

Для забезпечення закладу енергоносіями за рахунок місцевого бюджету Жашківської ТГ виділено кошти в сумі 1 029 129, 00 грн.

На медикаменти, медичні вироби та матеріали було використано 6 321 261, 00 грн.

 

Ремонти, поліпшення та придбання

 

- В МПТБ та амбулаторіях підприємства проведені ремонти споруд для опалення приміщень в селах: Житники, Литвинівка, Марійка, Сабадаш, Безпечна, Конельські Хутори на загальну саму 51 645, 00 грн;

 

- в Центрі АЗПСМ м. Жашків на суму 546 081, 00 грн було встановлено енергоощадні металопластикові вікна, замінено труби внутрішньої та зовнішньої каналізації, відремонтовано вбиральню, виготовлено проєктну докумнтацію на облаштування системою пожежної сигналізації та системою сповіщення про пожежу, здійснено ремонт автомобіля Опель та укладено лінолеум у коридорі 1 поверху;

  

    

 

- в АЗПСМ с. Пугачівка на суму 462 410, 00 грн придбано котельне обладнання, проведено ремонт амбулаторного приміщення, приєднано до електромережі, замінено сантехніку, електрообладнання, здійснено ремонт автомобіля;

       

 

- в АЗПСМ с. Бузівка на суму 210 132, 00 грн підключено приміщення до водопровідної мережі, приєднано до електромережі, виготовлено проєктну документацію на під’єднання електролічильника, замінено сантехніку та електрообладнання, придбано шини до автомобіля;

    

  

 

- медичного обладнання придбано на суму 11 895, 00 грн;

  

 

- комп’ютерного обладнання на суму 232 066, 00 грн.

  

 

Основною метою діяльності КНП «Жашківська багатопрофільна лікарня»

є надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що надається в амбулаторних та стаціонарних умовах лікарями відповідної спеціалізації у плановому порядку або в екстрених випадках населенню Жашківської ТГ. Для надання медичної допомоги в закладі працює 42 лікаря та 100 середнього медичного персоналу.

Для забезпечення закладу енергоносіями за рахунок бюджету Жашківської ТГ виділено кошти в сумі 8 125, 7 тис. грн.

З Національною службою здоров’я України був укладений Договір про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій на суму 45 656 945, 88 тис. грн по 15 пакетах медичних послуг.

Завдяки небайдужим жителям громади за 2023 рік кількість донорів досягла до 207 осіб та було зібрано до 106,2 літрів крові, яка використовувалася на потреби закладу.

Завдяки підприємцям, небайдужим жителям Жашківської, Баштечквської громад та сільськогосподарським виробникам був сформований продовольчий резерв (м’ясо, крупи, молоко, олія, овочі), завдяки якому заклад забезпечив належним харчуванням пацієнтів стаціонарних відділень та повноцінним харчуванням військовослужбовців, які поступали в заклад для отримання необхідної медичної допомоги.

 

Ремонти та придбання 

 

З метою наближення послуги комп’ютерної томографії для жителів Жашківської громади і пацієнтів лікарні, ТОВ «Медичний лікувально-діагностичний центр» у приміщенні діагностичного відділення, що на першому поверсі п’ятиповерхового стаціонарного корпусу, де встановлено комп’ютерний томограф, було проведено ремонтні роботи.

  

  

 

 

Для безоплатного лікування хворих в стаціонарних відділеннях закладу, внаслідок гуманітарної та благодійної допомоги, було отри мано лікарські засоби та засоби індивідуального захисту на суму 11 523, 0 тис. грн.

Закуплено медикаментів на суму 1 286, 1 тис. грн.

 

 

Всього за період 2023 року в закладі:

- проліковано 5029 стаціонарних хворих;

- проведено 1136 оперативних втручань;

- амбулаторно-поліклінічних відвідувань – 78349;

- медична допомога надана внутрішньо переміщеним особам – 534 пацієнтам, з яких 94 дитини.

  

 

За 2023 рік (січень – вересень), у пологовому віділенні КНП «Жашківська БПЛ» відбулося 75 пологів і народилося 74 немовляти. Але у зв’язку з невиконанням умов Договору з НСЗУ (цілодобове надання медичної допомоги) по пакету «Медична допомога при пологах» у вересні 2023 року було закрито пологове відділення закладу та змно маршрут пацієнта для породіль до КНП «Уманський пологовий будинок» Уманської міської ради, пологового відділення КНП «Уманська центральна районна лікарня» Паланської сільської ради, пологового відділення КНП «Монастирищенська багатопрофільна лікарня» Монастирищенської міської ради Черкаської області.

У свою медичну родину у звітному році було прийнято колег із територій, де велися бойові дії в кількості 8 осіб, в тому числі 2 лікаря (лікар-паталогоанатом, лікар-педіатр-неонатолог), 1 сестра м едична стаціонару та 5 молодших медичних сестер.

Жашківською міською радою у звітному році був забезпечений житлом лікар-терапевт.

Попри воєнний стан заклад Жашківської багатопрофільної лікарні лікарні був збережений та набув статусу загального закладу у спроможній мережі закладів охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь