Привітання

Вишита сорочка – не просто одяг, це національна святиня, оберіг, який несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Сьогодні, коли усі ми продовжуємо протистояти ворогові, відзначення Дня вишиванки – це ще один прояв нашої єдності, згуртованості та незламності, а також надійний мур на духовно-культурному фронті, адже у наших вишиванках зашифрований унікальний код української нації, наша ідентичність та глибоке коріння, яке назавжди сплітає теперішні покоління з минулими та майбутніми.

08:20 16.05.2024

Бережімо найцінніше – сім’ю!

Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою, на якій будується все. Тож бережімо найцінніше – любімо і цінуймо своїх батьків, прабатьків, дітей та внуків, сестер та братів.

08:00 15.05.2024