Плідний 2022-й: перемоги юного гармоніста

Дата: 02.01.2023 16:35

Хто хоче – шукає можливості, хто не хоче – причини!

Схоже, 12-річний жашківчанин Артур Андрікевич упродовж року керувався саме цією мудрістю. Адже попри війну та викликані нею труднощі, хлопець сумлінно навчався як у закладі освіти, так і позашкілля. Артур – вихованець КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради у викладача по класу гармоніки й керівника Зразкового дитячого ансамблю гармоністів Івана Сухого. Окрім освоєння мистецьких здібностей, учень неодноразово підтверджував свою виконавську майстерність на Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах. Тож за 2022-й рік має вагомі здобутки:

2-й міжнародний двотуровий фестиваль- конкурс народного мистецтва FOLK FEST "Легенда"- 1 місце;

Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості "ТОРОНТО 2022" - 1 місце;

2-й міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв "AVANGARD" - 1 місце;

VI Міжнародний багатожанровий двотуровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв "TALENT FEST" - 1 місце;

VII Міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв "Yula Art Fest"- 1 місце;

Міжнародний фестиваль- конкурс мистецтв і талантів "Дитинства казка"-лаурет 1 премії;

"Дитинства казка" (дует на барабанах)- лауреат 1 премії;

Всеукраїнський благодійний фестиваль мистецтв "Паляниця"- 2 місце;

Всеукраїнський благодійний фестиваль мистецтв "Паляниця" (дует на барабанах) - 1 місце.

Вітаємо Артура та його викладача Івана Сухого із когортою здобутків за 2022-й рік! Бажаємо й у цьому році натхнення на творчому шляху, завзяття до нових перемог і здійснення всіх задумів!

Дякуємо Івану Івановичу та його учням за те, що своїми досягненнями прославляють Жашківську громаду та популяризують народне мистецтво!

Громада пишається талановитими земляками!

Дякуємо ЗСУ за цю можливість!Фото без опису