Жашківське виробниче управління житлово-комунального господарства

Фото без описуАдреса:  вул..Соборна,50, м.Жашків, Жашківський район, Черкаська обл.,  індекс 19200

Час роботи: вт. 8:30 - 12:00, чт.9:00-12:00 (кабінет начальника)

e-mail : vuzkh@i.ua

Контактні телефони: (04747)6-07-20, факс 6-07-21

Статут Жашківського ВУЖКГ

Керівник установи: Муштаєв  Микола Олександрович

Біографічна довідка

Дільниці підприємства:

-водопостачання та водовідведення: займається постачанням води та водовідведенням до домоволодінь жителів та організацій та підприємств міста. Обслуговують 72,5 км  водопровідної мережі, та 3,2 км каналізаційної мережі, напірний колектор, очисний колектор.
-Ритуальні послуги: послуги автомобіля, покривало, квіти  і т.і.
-Житлово-експлуатаційна дільниця - надає послуги з ремонту електроустаткування, з ремонту сантехнічного обладнання, з комплексного прибирання (сходові площадки та прибудинкові території) у багатоквартирних будинках, де ВУЖКГ є управителем. Це означає, що міська рада призначила управителя надання послуг мешканцям будинків де не створено ОСББ.
-Послуги автотранспорту – надають послуги вишки, асенізаторської машини, екскаватора, трактора, вивіз твердих побутових відходів. Також, використовується транспорт для виконання робіт всіх дільниць Жашківського ВУЖКГ.

АКТУАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ТАРИФИ - ШУКАЙТЕ НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ ЖАШКІВСЬКОГО ВУЖКГ:

http://zhashkiv.kp.org.ua/ Фото без опису