Жашківчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 17.02.2020 10:30

15 лютого жашківчани вшановували учасників бойових дій на території інших держав. Більше сотні наших земляків брали участь у збройних конфліктах в Югославії, Чехословаччині, Іраці, Кубі, Угорщині, Єгипті, Косово. Та найбільше представників Жашківщини було відправлено до Афганістану.

До програми заходів увійшли урочиста хода, покладання квітів до пам’ятників, панахида біля пам’ятного знаку воїнам-афганцям, а також – концерт в Жашківському районному будинку культури ім.П.Демуцького. Участь у заходах взяли представники влади району, Жашківської громади, спілки воїнів-афганців, військового комісаріату, трудових колективів, актив району.

У своїй промові міський голова Ігор Цибровський зазначив: «Ніхто не зможе виміряти, а тим паче відшкодувати тих людських трагедій, психологічних потрясінь, пережитих воїнами тоді, і переживаються ними й через – через більш ніж 30 років. Ця рана хоч і зарубцювалася, та ще ятрить. У свій час вони були нагороджені орденами і медалями. Але найвищою нагородою для тих, хто уцілів, є життя, а для загиблих – наша пам’ять».

Безпосередню участь у концерті взяли самодіяльні колективи та солісти Жашківської міської об’єднаної громади.

БІЛЬШЕ  ФОТО НА ОФІЦІЙНІЙ СТОРІВНЦІ У  Facebook