Увага! Громадське обговорення!

Дата: 13.02.2020 11:06

Фото без описуЖАШКІВСЬКА МІСЬКА РАДА   ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від 06.02.2020                                                                                     № 15

Про розгляд регуляторного впливу проекту рішення

«Про встановлення вартості одного дітодня

та батьківської плати за відвідування

дітьми закладів дошкільної освіти

Жашківської міської ради з 01 березня 2020 року»

Відповідно до підпункту 6 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.89 Бюджетного кодексу України, ст.15, 19, 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого Міністерством освіти і науки України від 21.11.2002 №667, розглянувши клопотання начальника відділу освіти Жашківської міської ради Савицької В.М. від 24.01.2020 № 63,  відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Жашківської міської ради

ВИРІШИВ :

1. Керуючій справами (секретарю) виконавчого комітету міської ради Тернавській О.В. оприлюднити регуляторний акт, а саме: проект рішення «Про встановлення вартості одного дітодня та батьківської плати за відвідування дітьми закладів дошкільної освіти  Жашківської міської ради з 01 березня 2020 року» і аналіз регуляторного впливу  даного проекту рішення на офіційному сайті Жашківської міської ради http://zhashkivska.gromada.org.ua/ (додатки 1, 2).
  2. Установити термін в один місяць від дати оприлюднення регуляторного акту на офіційному сайті, впродовж якого приймаються зауваження та пропозиції від жителів міста за тел. 6-11-41, 6-11-42.
  3. Про хід виконання рішення заслухати на засіданні виконавчого комітету міської ради  у березні 2020 року.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мельник А.В.

ЗАВАНТАЖИТИ МАТЕРІАЛИ