Черкаська область, Уманський район

СПОРТ НА ВИХІДНИХ. Шахи. Волейбол. Футзал

Дата: 28.01.2020 09:56
Кількість переглядів: 655

Фото без описуШахи. 25-26 січня. вихованці шахового гуртка ДЮКФП взяли участь у кваліфікаційному шаховому турнірі з нормою  ІІІ, ІІ , І розрядів в м. Біла Церква.

За результатами турніру вихованці вибороли наступні результати:

Дробот Кіра — виборола 3 місце в турнірі з нормою І розряду та виконала І розряд.

Поперечний Роман — виборов 5 місце в турнірі з нормою ІІ розряду та виконав ІІІ розряд.

Бурлуцький Максим — виборов ІІІ місце в турнірі з нормою ІІІ розряду.

Вітаємо наших переможців та керівника гуртка Сергія Дробота та висловлюємо подяку матеріальну підтримку Бурлуцькому В.М. та Гуменюку В.А.

Волейбол. 25 січня в спортивних залах Жашківської СПШ №1, ЗЗСО №2 відбулась відкрита Першість Жашківської громади з волейболу серед чоловіків. Перемогу святкувала команда смт. Ставище, ІІ місце - команда с.Скибин, ІІІ місце - команда м. Жашків, ІV місце - м. Тараща, 5 - 6 місце - м.Тетіїв, Бузівська громада.  Переможці і призери були нагороджені медалями, кубками відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради.

Футзал. 26 січня команда Жашківської громади в рамках «Soccer.Biz.ua – ліги» з футзалу здобула перемогу 5:4 над командою ФК "Олімп" (Благовішенське).