Черкаська область, Жашківський район

Увага! Конкурс!

Дата: 24.01.2020 12:23

«Виконавчий комітет Жашківської міської ради Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

Обов’язкові вимоги до кандидатів: вища освіта, за відповідним напрямком підготовки (економіка, фінанси, облік і аудит), освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, вільне володіння українською мовою. Бажані вимоги: досвід роботи у сфері публічних закупівель, знання ПК, робота з електронними майданчиками PROZORRO.

Термін приймання документів – 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Жашківської міської  ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій заявник вказує, що він ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня засвідчені нотаріально або відділом юридичного забезпечення аппарату виконавчого комітету Жашківської міської ради;
  • декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи, які працюють у апараті виконавчого комітету Жашківської міської ради і бажають взяти участь у конкурсі, зазначених документів до заяви не додають.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, умов оплати праці звертатись за тел. 60313, або за адресою: м.Жашків, вул. Захисників України, 17, каб. 11.