Надання послуг Жашківською районною філією Черкаського обласного центру  зайнятості у 2019 році

Дата: 15.01.2020 13:00

Протягом 2019 року послугами Жашківської районної філії скористалися 1875 осіб безробітних, що на 5 % менше, ніж у 2018 році.

Понад 200 роботодавців регіону поінформували Жашківську районну філією про наявність 1376 вакансій, що на 1 % більше, ніж у 2018 році.

За сприяння районної служби зайнятості отримали роботу 1477  осіб, в тому числі шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю – 1 особа, з компенсацією роботодавцю єдиного соціального внеску – 13 осіб.

Протягом 2019 року для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 273 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. Навчання здійснювалось під конкретні замовлення роботодавців. Дві особи закінчили навчання в Одеському ЦПТО за професією візажист,2 особам видано ваучер для проходження навчання за професією «кухар».

Впродовж 2019 року у громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 309 осіб.

Станом на 1 січня 2020 року в Жашківській районній філії на обліку перебувало 734 безробітних громадян, що майже на рівні 1 січня 2019 року.