Закінчився термін сплати податку за землю

Дата: 03.10.2019 10:53

Фото без описуВідповідно до ст.266, ст. 287 Податкового Кодексу України 29 серпня закінчився термін сплати податку за земельні ділянки, які перебувають у користуванні (власності) громадян (у тому числі орендної плати за земельні ділянки надані для ведення городництва) та податку за нерухоме майно.

За 9 місяців 2019 року до місцевого бюджету надійшло:

- від сплати податку за земельні ділянки (земельний податок та орендна плата) від фізичних осіб  2812,4 тис. грн.;

- від сплати податку на нерухоме майно (житлове та нежитлове) від фізичних осіб 397,8 тис. грн.

Станом на 01.10.2019 податок за земельні ділянки та податок на нерухоме майно від громадян сплачені не в повному обсязі, а тому Жашківська міська рада та Жашківська ДПІ звертається до жителів міста Жашків та сіл, які ввійшли до складу Жашківської ОТГ про необхідність сплати вищезазначених податків.

На сьогоднішній день фахівцями інспекції проведені нарахування земельного податку та податку на нерухоме майно фізичним особам громадянам на 2019 рік. Податкові повідомлення-рішення на сплату даних податків фізичним особам – громадянам були вручені та надіслані поштою.

Наголошуємо, що у випадку прострочення встановлених строків сплати земельного податку та податку на нерухоме майно нараховується пеня.

По питаннях, що стосуються нарахування, надання пільг та сплати податків звертатись до Жашківської ДПІ  або зателефонувавши 6-21-24.