Рости і розвиватися творчо допоможе нова техніка

Дата: 19.03.2019 12:03

Нещодавно для Зразкового ансамблю гармоністів було придбано телевізор. Як зазначає керівник музичного колективу Іван Сухий, така техніка необхідна в першу чергу для роботи із учнями. «Учасники ансамблю – неодноразові переможці та лауреати численних конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівня. Та на цьому ми не зупиняємося і завжди прагнемо рости і розвиватися. Для цього після кожного свого виступу чи конкурсу аналізуємо відеозаписи, щоб врахувати помилки, оцінити артистичність, командну роботу колективу. Адже судді творчих змагань враховують усе: від музичної майстерності – до зовнішнього вигляду музикантів».

На сьогодні в ансамблі гармоністів налічується 25 дітей. Цей колектив та музей української гармоніки – унікальні на теренах нашої країни. Тому влада Жашківської міської об’єднаної громади не залишається осторонь проблем і потреб колективу. Лише минулого року сесійно на участь ансамблю гармоністів у конкурсах та фестивалях було виділено з бюджету ОТГ 57  000 грн., з них 6 000 грн. – використано на прифдбання плазмового телевізора.

Дивися також: В Черкасской области мужчина собрал уникальную коллекцию гармоник (канал "Україна")