День вишиванки (фото і відео)

Дата: 17.05.2018 21:55

Фото без описуВишиванку українці здавна вважали оберегом, адже кожен стіночок, кожен символ – це замовляння на захист від злого та програмування на краще майбутнє. Сьогодні вишиванка – це атрибут  національної культури, самобутності українського народу, одяг, що набирає нової популярності. Саме тому День вишиванки, що відзначається у світі у третій четвер травня, набуває нового змісту.

17 травня жителі Жашківської міської об’єднаної громади підтримали акцію, вдягнувши вишиванки. У закладах освіти і культури пройшли флеш-моби та спільні фотосесії. День вишиванки та вишиваний одяг не залишилися поза увагою в жодному куточку громади.

Учасники засідань виконавчого комітету та комісії з питань землевпорядкування Жашківської міської ради сьогодні були у вишитому одязі. А учні та педагоги Жашківської спеціалізованої школи №1 не просто сфотографувалися на згадку усім колективом, а й подарували своїй школі «вишивані обійми», взявшись за руки та вишикувавшись довкола закладу у формі серця.

Більше фото ТУТ